GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat + vas 7951050
nr 795 1050
Fat + vas
, Sent 1800-tal, Kina, diameter: 25 cm, höjd: 21 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:03:15
800 kr
1.000 kr
1.200 kr